Výkup použitého hardware


HDD

HDD 3,5" rozhraní PATA nebo SATA o velikosti minimálně 300GB nebo větší. Zákazník ho potřebuje k opravě PC. Nutno nejprve zapůjčit k důkladnému odzkoušení (cca 24hod). Nejlépe Plzeň. Nabídky směřujte na autora těchto stránek mail:rkcomp@c-box.cz, mobil:734 691 271

Cena dohodou


Prodej použitého hardware

Zde nabízíme použité počítačové komponenty, které se ještě někomu mohou hodit, a to za zlomkovou cenu. Snažíme se mít od každého druhu alespoň několik odzkoušených kusů, které přůběžně doplňujeme. Někdy se ale vyskytne i ojedinělý kus, u kterého je předpoklad, že ho více mít nebudeme. U něho je vždy uvedena poznámka 1 ks.


Počítačový zdroj AT

Jedná se o předchůdce zdroje ATX. V dnešních počítačích na ně již nenarazíte. Nicméně často se používají pro napájení různých zařízení. Oproti ATX mají trochu jiné vlastnosti, které za určitých podmínek mohou být výhodnější např. mechanické zapínání dvoukolébkovým vypínačem. Jakýkoliv zásah do zdroje děláte na vlastní odpovědnost!!!

Cena 200 Kč


Počítačový zdroj ATX

Může ještě pracovat v počítačích, které nemají vysoké nároky na výkon. Případně se používají na napájení různých zařízení.Jakýkoliv zásah do zdroje děláte na vlastní odpovědnost!!!

Cena 200 Kč výkon do 250W
Cena 250 Kč výkon od 300W


Počítačový zdroj ATX

Zdroj menšího rozměru ze slimových počítačů Compaq. Pozor! Má jiné zapojení, které můžete najít v sekci Bastlení.
Jakýkoliv zásah do zdroje děláte na vlastní odpovědnost!!!

Cena 200 Kč


Disketová jednotka 3,5"

Bezkonkurenčně nejúspěšnější přenosové medium. Používala se už v dobách osmi bitů, kdy počítače typu PC ještě neexistovaly. Hřebík do rakve jim zatloukly až v nedávné době flashky. Ale i v dnešní době jsou speciální případy, kdy je dobré ji mít po ruce (např. upgrade BIOSU, instalace Win XP na SATA disk u starších motherboardů apod.).

Cena 100 Kč


Mechanika Zip100 Iomega interní

Zcela nové, nepoužívané mechaniky Zip100. Na trhu se objevilo málo technologií, které ve své době vážně ohrozily dlouhodobou nadvládu disketových mechanik. Tato technologie ohrozila diskety nejvíce i když nakonec také skončila na poli poražených. Důvody konečné porážky nadějně rozehrané bitvy snad jednou zhodnotíme v sekci Retro. Chce-li někdo tuto technologii vyzkoušet, ozvěte se.

Cena 250 Kč.


"Průhledná" case


Robusní case do jejichž "vnitřností" je vidět jak z boku tak z vrchu pomocí plexisklového krytu. Rozměry délka = 47 cm, výška = 43 cm, šířka = 20cm. Z čelní strany se zobrazuje teplota ve vnitřku skříně i teplota HDD. 3 x Fan. Součástí skříně není mechnika DVD! Ta na obrázcích je pouze z estetických důvodů, protože chybí jedna záslepka. Předpokládáme že tato pozice stejně bude obsazena. Součástí skříně je zdroj ATX. Myslím, že skříň může oslovit někoho, kdo se zabývá casemodingem.
1 ks!

Cena 750 Kč