RK COMPUTERS
Ke Sv. Jiří 38
312 00 Plzeň-Doubravka
Mobil: 734 691 271 Mail: rkcomp@c-box.cz Stránky: www.rkcomp.net

NÁSTĚNKA

Aktualizace stránek a novinky na nich
- Stránky spuštěny dne 15.8. 2014. Postupně budou doplňovány dalšími příspěvky.
- Autor stránek se nově stal EET asistentem
- Září 2020 vznikla nová sekce Výprodej knih.
- Následovat bude Výprodej porcelánu firmy Haas a Czjzek.
Důležitá upozornění
- Telefonní číslo 377 262 222, které vedlo do prodejny a mobil 604 988 813 jsou již zrušena. Na stránkách dále jsou uvedena nová, aktuální.
- Aktualizace jsou plánované vždy k prvnímu dni v měsíci.


Výprodej knih

Výprodej knih zdárně pokračuje. Již ubylo docela dost titulů, ani jsem k nim nestačil dodat cenovky. Lidé se na ně informovali sami. Popisy knih s cenovkami chci aktualizovat každý týden - zřejmě z neděle na pondělí.

Činnost firmy

Jak se k nám dostanete?

Plzeň směr Doubravka od Slovan. Přejet Rokycanskou ulici a odbočit na Masarykovu tř. a jet k poliklinice. Zde na světelné křižovatce odbočit doleva a jet z kopce Mohylovou ulicí k železničnímu viaduktu (ke sportovišti Rapid). Hned za viaduktem odbočit doprava a okolo sochy Mistra Jana Husa mírně do kopečku Starou cestou. Na vrcholu kopečka doleva odbočit do ulice Nad Týncem, která na svém konci navazuje vpravo na ulici Ke Sv. Jiří. Místo naší provozovny je na mapce vyznačeno špendlíkem "A". Kliknutím na ně nebo na červené značky, získáte bližší informace.

Je také možné přijet druhým směrem od Lochotína Jateční ulicí. Dojedete k benzínové stanici (napravo) a Pneuservisu (nalevo). Zde odbočíte vlevo do Chrástecké ulice, kterou projedete ke světelné křižovatce. Napravo budete mít sportovní areál Rapid. Na této křižovatce odbočíte doleva na Starou cestu (před železničním viaduktem). Dále již je trasa totožná.

Vaši návštěvu prosíme ohlaste dopředu nejlépe na

mobil: 734 691 271

Kontaktujete-li nás jiným způsobem (např. mailem), vyčkejte prosím na naši odpověď.

mail: rkcomp@c-box.cz


Počítadlo.cz